Про организацию

Эмблема организации

Наше розуміння свободи

Свобода — це основне конституційне право людини.
Вона завжди поважає те, що належить людині.
Закон і свобода нероздільні.
Свобода стимулює освітній процес.
Свобода сприяє вдосконаленню суспільства.
Вона є основою добробуту.
Свобода — поняття соціальне.
Вона гуманна.
Свобода об’єднує світ.
Вона визначає мирний зв’язок культур.

Свобода є нашою місією. Наше завдання полягає у здійсненні політичної освіти та створенні передумов для того, щоб люди у цілому світі могли користуватись правом на свободу. Тому ми виступаємо проти будь-яких проявів приниження і тиранії та за верховенство громадянських прав, демократії, законів ринкової економіки. Свобода може повною мірою розвиватись там, де є свідомі громадяни. Ми працюємо заради вільних та відповідальних громадян.

Ліберальна політика та індивідуум
Основою ліберальної політики є повага до прав кожної людини (громадянських прав). Індивідуум залежить від верховенства цих прав, якщо бажає влаштовувати своє життя вільно. Таким чином свобода думки є не лише моральною заповіддю толерантності та правової держави. Це також шлях до розвитку людської свідомості, який існує лише в конкурентному середовищі вільних ідей. До громадянських прав належить також право на володіння приватною власністю. Якщо немає поваги до власності — неможливо реалізувати багато інших прав.

Ліберальна політика — за рівність шансів на старті, за конкуренцію та плюралізм. За вільний доступ до ринків праці та капіталу, освітнього, інформаційного, товарного.

Ліберальна політика спрямована на звільнення людини від примусового впливу анонімних установ та держави. На те, щоб кожен добровільно переймав відповідальність за власне життя. Саме тому свобода кожної особистості є пріоритетом громадянських прав. Свобода передбачає відповідальність перед суспільством.

Ліберальна політика та громадянське суспільство
Метою ліберальної політики є розширення горизонтів для громадян в усіх сферах життя і зведення ролі держави до необхідного мінімуму. Це стосується визнання за громадянами права на самоорганізацію.
Багато завдань громадяни можуть вирішувати у своїх громадах, об’єднаннях, районах міста, організаціях за інтересами, інших приватних інституціях, шляхом приватних ініціатив. І вони бажають цього.

Ліберальна політика та держава
Ліберальна політика передбачає збереження державою індивідуальних свобод, захист громадян від насилля зсередини та ззовні, дотримання правових норм конституції. Ліберальна політика має на меті встановлення правил, чинних для всіх, але залишає кожному право вільного вибору.
Ліберальна політика прагне демократії. Вона дає можливість вибору, однак не гарантує жодних свобод. Тому ліберали виступають за контроль та чітке обмеження влади — державної та приватної.
Ліберальна політика прагне до правової держави, де в пошані свобода. Її завданням є забезпечення прав кожного громадянина. Ліберальна правова держава визнає інтереси різних груп населення. Тому вона дає їм свободу і відповідальність, але не наділяє політичною владою. Ліберальна політика проти державного управління економікою. Проти того, щоб держава через свої господарські підприємства створювала конкуренцію приватним підприємствам.
Ліберальна політика дає громадянам право вільно приймати рішення в усіх політичних сферах у перспективі. І заперечує проти вирішення сьогоднішніх проблем за рахунок наступних поколінь, коштом держбюджетів, соціальних програм та придатного до життя довкілля у майбутньому.

Ліберальна політика та міжнародна співпраця
Ліберальна політика виступає за відкриту світову культуру та вільні світові ринки. Для лібералів важливішою є людська спільність, ніж поділ на іноземців та корінних жителів. Світоглядна концепція лібералізму відображає світове суспільство, в якому обмін, кооперація, конкуренція різних народів, держав, державних об’єднань та культур відбувається на засадах свободи.
Ліберальна політика виступає за співпрацю заради розвитку через вільну світову торгівлю та створення вільних та самовідповідальних громадянських суспільств у країнах, що розвиваються.
Ліберальна політика виступає за лібералізацію ринків інформації, технологій, товарів, послуг, валюти та капіталу в усьому світі. Ліберальна політика виступає за Об’єднану Європу та інші регіональні об’єднання.
Ліберальна політика виступає за реалізацію прав людини та громадянина в усьому світі.

Подробнее на сайте всеукраинской организации http://euroyouth.org.ua/

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s