Localpolitics: Howtomobilizeyouth

З 2 до 6 квітня у Будапешті, Угорщина, відбулась освітня сессія під назвою «Localpolitics: Howtomobilizeyouth», організована Міжнародною федерацією молодих лібералів (InternationalFederationofLiberalYouth — IFLRY) за підтримки Європейського Консульства (CouncilofEurope). На цій конференції Україну та «Європейську молодь України» представили активісти з Луганська та Одеси: Сергій Пащуков та Анастасія Праведна.
Протягом п’яти днів 35 молодіжних лідерів з більш ніж 26 країн світу мали нагоду отримати нові знання з приводу мобілізації молоді до активних суспільно-політичних дій. Конференція проходила у форматі «non-formal education», тобто «неформальної освіти», перевага якої полягає у відсутності строгих часових обмежень та визначеної програми освіти. Основні переваги «неформальної освіти» – це швидкість у навчанні та повна свобода під час навчання. Лекції, презентації, відео, виступи відомих суспільно-політичних діячів Європи та США, інтерактивні тренінги – усе це мало міце під час інтерактивної освітньої сесії у Будапешті.
Представники таких країн, як Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Данія, Літва, Польща, Румунія, Сінгапур, Туніс, Україна, Фінляндія, Хорватя, Щвеція та багато інших, мали змогу подискутувати з такими відомими у свіїх країнах персонами, як HeatherBrown – керівник апарату Президента Молодих демократов Америки (Chief of Staff to the President of the Young Democrats of America). Els Ampe – лидер партії Open VLD, яка представлена в Брюссельському Парламенті, а також, Jan Paternotte – лидер партії «the D66», яка представлена в муніципальній раді Нідерландів (The city council of Amsterdam, the Netherlands).
На думку активістів Євромолоді – Сергія Пащукова та Анастасії Праведної – зустрічі у такому форматі є дуже важливими для розвитку молоді та її мотівації у майбутній суспільній та політичній діяльності на благо усього суспільства та країни. Адже спілкування в міжнародній середі завжди розширює світогляд та підкидає багато нових ідей щодо розвитку суспільства. Тема що була розглянута на конференції – місцева політика – є актуальною і для України, бо як відомо, розвинуте місцеве самоврядування та участь громад у формуванні місцевої політики, є одним з признаків існування громадянського суспільства та розвинутої демократії. Значну роль в розвитку цих принципів у найближчі роки повинна відігравати молодь.

Фото https://plus.google.com/photos/117858557236024367947/albums/5730413488238648545?authkey=CIykuruZ-JTrzAE

Реклама
Запись опубликована в рубрике Uncategorized. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s