Збори Одеського осередка

Міжнародне значення Одеського регіону завжди було зумовлене насамперед його географічним розташуванням на євразійських торгівельних напрямках. Одеса — багатонаціональне місто, з різними традиціями і культурами, але її мешканців об’єднує спільне бажання, як кажуть тут : “бути здоровими і багатими”. Це можливо тільки тоді, коли “здоровою і багатою” буде країна. Тому й не дивно, що Одеса з перших десятиліть свого існування вважалася європейським містом. Однак, з огляду на сучасний дискурс розвитку відносин у форматі «Одеса–Європа» доцільним вбачається помітити деякий відрив одеситів від ідеї європеїзації та посилення відносин з Росією. Посперечатися з цим поставили собі за мету наші нові однодумці.
Непомітно прокралась осінь та вже близько двох місяців панує на наших вулицях, надворі стало прохолодно, а у повітрі постійно витає запах дощу. Проте, одеситів такі погодні умови зовсім не лякають, а навпаки спонукають до дій. Тому з кінця листопада в Одеському регіоні активно розпочав свою роботу осередок «Євромолоді».
27 листопада в Одесі відбувся З’їзд «Європейської молоді України». З’їзд пройшов у Будинку відпочинку Мирний на 15-ому поверсі. Засідання відкрив Юрій Станчак доповіддю про діяльність організації. Ідеї організації ЄМУ привернули увагу прогресивно налаштованої молоді міста. Було винесене питання щодо обговорення про створеня на території Одеси осередка – «Одеський обласний осередок всеукраїнської молодіжної організації — Об’єднання Європейська молодь України» і виборів в Молодіжну раду, за яке всі проголосували одностайно.
Структура З’їзду була запропонована наступна:
1. утвердження ініціативи;
2. назва осередка;
3. ознайомлення зі статутом та його затвердження;
4. вибори Голови осередка;
5. вибори заступника;
6. вибори секретаря.
Після обговорення організаційних питань, учасники засідання перейшли до голосування.
В результаті, головою Одеського обласного осередку було обрано Михайла Штокало.Він коротенько розповів про плани на майбутнє. Серед них :
· Пропаганда Європейських цінностей в Україні;
· Напрямок «Благодійний бал»;
· Спортивні заходи.
Заступником було обрано Володимира Корнієнка, який розповів своє бачення розвитку Об’єднання ЄМУ. Володимир розповів нам про перспективи Об’єднання та заохочував брати активну участь у розбудові Об’єднання.
Секратерем правління було обрано Юрія Станчака, який відкрив засідання та ознайомив нас із статутом. Після обрання інших посадових осіб, було також обговорено ряд питань, які стосувались пріорітетів роботи організації.
Далі відбулося ознайомлення аудиторії зі статутом ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА МОЛОДЬ УКРАЇНИ», в якому було розглянуто:
-загальні положення;
-мета та завдання організації;
-права та обов’язки членів організації;
-структура організації.
Після ознайомлення з документом шляхом голосування було затвержено цей статут. Згодом були погоджені інші установчі документи. Коли офіційна частина була завершена, усі члени Об’єднання продовжили спілкування у неформальній обстановці. Усі змогли познайомитися та спокійно поспілкуватися, дізнатися багато чого цікавого один про одного.
Вітаємо організацію ЄМУ зі створенням нового осередку в Одесі. Ми віримо, що це лише початок їх майбутньої плідної праці, і Одеський осередок ВМГО «Європейська молодь України» внесе свій вагомий вклад в розвиток європейсько-української тематики в регіоні та своєю діяльністю активно сприятимуть інтеграції України до Європейського Союзу. Бажаємо їм нових успіхів та досягнень, зичимо натхнення задля підкорення нових вершин! Бажаємо успіхів і професійного росту.

2011-11-27-emu
Реклама
Запись опубликована в рубрике Uncategorized. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s