Відбір учасників круглих столів зі «Східного партнерства» в Одесі та Луганську

ВМГО «Європейська молодь України», за підтримки Посольства Республіки Польща в Києві, з нагоди головування Польщі в Європейському Союзі, запрошує Вас до участі у регіональних круглих столах в Одесі та Луганську на тему:«Східне партнерство – нові можливості для України під час головування Польщі в ЄС».
Спільна заява країн Євросоюзу, ухвалена 7 травня 2009 р. на І саміті у Празі, дає новий імпульс для інтенсифікації та поглиблення взаємин між ЄС і низкою країн, в т.ч. Україною, відкриваючи перспективи прискорення політичної асоціації та подальшої економічної інтеграції з ЄС.
Важливу роль у цих процесах відіграє і головування Польщі в Європейському Союзі, проведення ІІ саміту Східного партнерства, який відбувся в кінці вересня 2011 року у Варшаві та численні заяви високих європейських політиків пов’язаних із згортанням в Україні демократії та вибірковості правосуддя.
Неурядові громадські організації як складова частина українського суспільства, свідомі своєї громадянської відповідальності, зацікавлені участю у процесах, спрямованих на наближення України як країни-учасника «Східного партнерства» до стандартів Європейського Союзу, зокрема у сферах освіти, культури, функціонування громадянського суспільства, розвитку регіонів, свободи слова, прав людини та громадянина.
Круглі столи відбудуться 5 листопада у м. Одеса та 19 листопада у м. Луганськ.
Серед гостей заходів очікуємо побачити: депутатів Європейського парламенту Павела Коваля (Одеса) та Павела Залевські (Луганськ), керівництво Представництва Європейського Союзу в Україні, вищих посадових осіб міст та областей, начальників профільних управлінь та відділів, лідерів польських молодіжних організацій.
Доповідачами та експертами заходів стануть: Ірина Сушко, ГО «Європа без бар’єрів», Святослав Павлюк, Заступник Виконавчого директора ПАУСІ (за згодою), Ігор Когут, Лабораторія законодавчих ініціатив.
Учасниками заходів в м. Одеса та Луганськ може бути громадсько-активна молодь віком від 18 до 35 років, представники неурядових або політичних громадських організацій, державні службовці, які проживають в Одеській, Херсонській, Луганській та Донецькій областях.
Для того щоб стати учасником круглого столу в Одесі потрібно скачати аплікаційну форму на сайті: http://www.euroyouth.org.ua або тут, заповнити її та надіслати до 1 листопада 2011 року включно на електронну пошту euro_youth@ukr.net
Для того щоб стати учасником круглого столу в Луганську потрібно скачати аплікаційну форму на сайті: http://www.euroyouth.org.ua або тут, заповнити її та надіслати до 16 листопада 2011 року включно на електронну пошту euro_youth@ukr.net
Про результати відбору Вас буде повідомлено не пізніше, ніж за 3 дні до початку заходу.

Контакта особа в Луганську:
Володимир Смоляков, тел. +38 (095) 126 28 84

Контактна особа в Одесі:
Станіслав Зозуля, тел. +38 (050) 946-47-46; +38 (093) 058-97-52
http://facebook.com/zozulia, Skype: zozulia.stanislav

Реклама
Запись опубликована в рубрике Uncategorized. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s