Положение про ячейки

„ЗАТВЕРДЖЕНО”
Рішенням Правління
Всеукраїнської молодіжної громадської організації
«Об’єднання «Європейська молодь України»

Протокол №___ від «__» ____________ 200_ року

Голова ВМГО «ЄМУ» _____________ В.В. Іляшенко
ПІДПИС
М.П.

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про осередки всеукраїнської молодіжної громадської організації
«Об’єднання «Європейська молодь України»

Осередки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Об’єднання «Європейська України» утворюються та діють у відповідності до Статуту всеукраїнської молодіжної громадської організації «Об’єднання «Європейська молодь України» (далі за текстом – Організація), цього Положення, чинного законодавства України.
В Організації утворюються та діють осередки за територіальним принципом: первинні, міські та обласні осередки (далі – місцеві осередки).
Міські осередки засновуються у містах не менш як десятьма особами – членами Організації. У одному місті може бути лише один міський осередок. Міські осередки поширюють свою діяльність на територію відповідного міста.
Обласні осередки засновується у обласному центрі відповідної області не менш як десятьма особами – членами Організації. У одній області може бути лише один обласний осередок. Обласні осередки поширюють свою діяльність на територію відповідної області та обласного центру.
Первинні осередки утворюються у будь-якому населеному пункті України не менш як трьома особами – членами Організації. У одному населеному пункті бути лише один первинний осередок. При досягненні кількості членів осередку не менше десяти, первинний осередок може бути перереєстровано у міський (обласний) осередок, відповідно до п.3(п. 4) цього Положення.
Місцевий осередок вважається створеним з моменту його затвердження та постановки на облік Правлінням організації.
Місцеві осередки Організації засновуються установчим з’їздом осередку, який скликається з ініціативи його засновників і на якому обираються його керівні органи.
Місцеві осередки Організації можуть утворюватись за рішенням Правління з правом юридичної особи та реєструються в установленому законодавством порядку. Місцеві осередки Організації без статусу юридичної особи легалізують свою діяльність шляхом письмового повідомлення про заснування, згідно з чинним законодавством України.
Місцеві осередки Організації діють згідно з чинним законодавством України на основі цього Положення, Статуту Організації та на основі власних статутів, прийнятих з’їздом місцевого осередку та затверджених Правлінням Організації. Статути місцевих осередків повинні відповідати Статуту Організації та узгоджуватись між собою.
Місцеві осередки Організації очолюються головами місцевих осередків Організації, які обираються з’їздом місцевого осередку.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s